Který Toi toi je nejzámožnější??? :)

bEt

No, nejbohatší asi nebudu... Na Bin Ladana nemám, ale kdo rád sjezduje??? Ten zná Atomic Beta... Ano všechny Atomicy patří mě. Vyvinul jsem vysoce dokonalou technologii, která rázem obletěla svět. Po této teorii, však již zbývá jen v Matematice úhel Beta, neboli můj. Tak si na mě vzpomeňte :) ("Carve")

Skyvo Již v útlém věku začal velmi úspěšně podnikat s Lyžařskými vosky. Ale tato činnos ho již omrzela, proto jsou dnes vosky SKYVO jen historickou památkou. Jeho novím cílem se stala jedna německá firma, která se rázem přejmenovala na SKYVA. Zde můžete zhlédnout jeho WWW Stránky. ("Doppel")
Baron  Bouhžel jediný z Toi toů, který byl orijenťáky odhalen. Jak zjistily že Baron má dost peněz, hned ho "vysály". Proto se nesmíte divit, Baronovu jménu a tomu, že jeho finanční stav se téměř vždy blíží nule:) ("Bejval")
Marťas Na otázku, v čem spočívá jeho zámožnost, odpověděl: "Já jsem velmi zámožný" a při otázce proč "Protože mám největší hovno" a to je věc, která se u Toi toů cenní!!! ("Master")
Gaz Jeho mnohé zvláště německé firmy obchodující s plynnem ovládli skoro celý svět. A pak že bojuje proti globalizaci!!! Já mu pořád říkám, že kdyby napojil plynovod na Marťasovu zadnici, že by vydělat takový prachy a bez vstupu do výroby:) ("Plynový Drak")
Ladan Konečně se za něj nemusíme stydět. Dříve byl velmi opovrhovaným členem Toi toi mld. klubu a dnes? Když ho zná celý svět. Je to náš největší šéf. Ještě pozor, jeho útok nebyl namířen proti Americe, ale byl to ohňostroj na oslavu bEtovích narozenin. Jeden z velkých historických omilů. Tak díky. ("Bin")
Kotě Dříve k nám ani nepatřil, ale teď když získal pro nás stále jediné peníze pro Toi toi je z něj King. Asi je z nás nejbohatší. Jen aby však byly ty dresy!!! ("King")

P.S. Doufám, že budu moc zařadit i ostatní Voi toie a Banána...