Což takhle dát si drink?
Kůň v trávě
Lidová cena. Ve slušných podnicích za třicet v horších za čtyřicet. Ale stále je to super. Receptura lehká a snadno zapamatovatelná. Vezmeme decákovou sklínku a dolů nalejeme panáka zelený. Zbytek sklínky (což je druhý panák) doplníme rumem a drink je na světě. Doporučuji vypít najednou, protože tato chuť se dvakrát během pěti minut zvládnout nedá. Na autora Kobyláka v trávě se mě neptejte. Ale stopa vede k vrchnímu u Jinolickejch rybníků.

doporučuje Bet z 9-ti Toi toiů

Toi Wasser
Nechci být nechutný, ale už tomu tak je. Ano nejoblíbenějším pitím všech Toi toiů je samozřejmě Toi toi wasser. Její chuť se dá slovy jen těžko vyjádřit a vůni již asi každý z vás pocítil. Jedinou škodou Toi toi wasser je že se ji žádný Toi toi do dnes nenapil, jelikož se této mocné zbraně bojíme. Představa její chuti nás děsí. Proč dávat světu další drogu? Představa vycucnutých hajzlíků již před použitím. Ne to není nic pro nás, a proto vydávám přísný zákaz pití té nejchutnější vody ve vesmíru. Ano je to zákaz pití Toi toi wasser.

doporučuje 10 z 9-ti Toi toiů

Ropa
Bohužel vám chuť ropy nedokážu přiblížit, jelikož jsem ji stejně jako předchozí drink neokusil. Ale můžu vám napsat návod na drink, který vás určitě setne. ROPA je půlka piva (první polovinu vypijeme) s velkým panákem rumu a dvoudeckou coly. Že je to hnus? Sám nevím, ale jelikož jsem neokusil nemůžu hodnotit. Ale Marťas s Radkem si ji pochvalují. Tak Ropujte Draci. Ještě jedno poučení. Víte co to znamená zmumovat se? Odpověď zná BeT tak se ho zeptejte:)

doporučuje 9 z 9-ti Toi toiů

Kofola - nápoj mistrů
Češi zvedněme se. Končí nadvláda USA. Již si nekupujte hambáče. Kdo si od dneška koupí Coca-colu, i když budou mít Kofolu je nepřítel Betova. Ano nemílíte se. Píši o nápoji, který pili již naši dědové a pradědové. A pak? Styďme se! Na prstech jedné ruky by se dali spočítat nápoje, které jsou chutnější než 25° pořádně vybublaná Kofola. I známí alkoholik Marťas byl u vytržení, když okusil tento drink. No co se dá dodat. Až Toi toi zase vyrazí na Moravu, bude zde pít jen točené Kofoly. (vyjímkou jsou vícedení závody, tam se bude chlastat:)

doporučuje 8 z 9-ti Toi toiů