přidat zprávu smazat zprávu news články vzkazy bulvár hospody kultura kecy
BETOV logo anketa foto rozhovory betovina odkazy
nočáky F1
 PZL  časopis OB  OBlud   Betův blok 
navigace - záložky. Odkazy na rubriky najdete též na dolním konci stránky.
 
  BETOV: články
Přidat zprávu ... vyhledat:
 
Pokud chcete přidat zprávu a nejste robot co jen sází spamy, nechte někde ve zprávě text včetně hranatých závorek.
20.7.2006
17:03:25
klÁDIN
FINNISH FINNISH

...tak jsem se tam chvíli válel, když ke mě přiskočil Háša a rovnou do mě nalil flašku regenru, po zjištění co mi je ještě tabletu proti křečem a flašku vody. Tu jsem si všimnul, že se kolem ochomítá nějakej chlápek a on to komisař, že prej dopingovej. Tak jsem se po chvíli sebral, od Háši na cestu dostal další flašku vody, že prej se dřív vychčiju, a odklopítal se se svým hlídačem pro doklady a pak rovnou do budky "doping control". Tam jsem nasál další dvě fanty (hajzli neměli pivo) a mezitim mi asi 150krát bylo řečeno, že musim udělat alespoň 75 cl a další bláboly. Po nějaké době jsem se odhodlal na záchodky, a tam si napoprví jen uprd, napodruhý usral a napotřetí vymočil za přihlížení omámeného komisaře rovnýho decáka:-)

Po nějakém čase zevlingu na shromaždišti mi bylo řečeno, že bus do Joensu odjíždí za 15 minut (ale ne odkud), a tak jsem se po nažrání v cateringovém stanu odebral k busu, co postával opodál. Řidič na dotaz, jestli jede "to Joensu" pokýval jako že jo se samozřejmostí Finům vlastní a odjel přesně na opačnou stranu do centra souběžně probíhajícího MS Trail-O, asi jsem vypadal fakt špatně. Naštěstí to cestou zpátky vzal trochu oklikou a hodil mě do správnýho města.

Další den byly štafety, kde si naši tradičně hodně věří, takže to na prvnim úseku oba rozjížděči A-štafet pěkně posrali, zato 2 a 3 úseky se činili, takže baby to nakonec vytáhli na 3 místo a chlapi na 7., v redukovanym pořadí 6. místo. Obě Bé štafety podali vyrovnaně solidní výkon. Holky byly suprově 6. U nás to solidně rozjel Borek. Rozhodující byl však druhý úsek. Alda zatím všechny závody disk nebo nedojel a čekalo se jestli to konečně zlomí. Naštěstí nic nezlomil a zajel taky dobře. Já jsem na posledním úseku vyfás samozřejmě nejdelší farstu, a ještě jsem v pytlíku před cílem po přeletu přes řídítka asi minutu rozhejbával zaseklou zadní brzdu, ale na celkový výsledky to stejně nemělo vliv.

Na závěr, jak to tak bývá, bývá večírek. Tedy nejprve bylo v jakési hale vyhlášení štafet a oficiální zakočení MS, čili nuda, čili pár bas lahváčů v batohu to jistilo:-) Pak následoval pseudoBankuet, který byl v podání Finů pouhá žranice. Když se všechno sežralo, přesunula se většina účastníků na místní disko, kde hráli pěkný srágory, a čepovali nehorázně drahý pivo. V 5 jsme šli spát a v 6 se vstávalo na bus směr Helsinki... a to je konec Finska noboli FINNISH FINNISH!
Nic
Starších 20 článků
Starších 100 článků
Zobrazeno 1 článků
(9623 - 9623 z 15663)
20 novějších článků
100 novějších článků
Přidat zprávu
Smazat zprávu

Další typy zpráv (rubriky) najdete kliknutím na některý odkaz na následujícím řádku nebo v menu úplně nahoře.
V news jsou vidět všechny typy zpráv kromě keců, čili vzkazy, bulvár, hospody, kultura, články.
Pokud si chcete přečíst nějaké zajímavé články, tak vám doporučujeme rubriku články :-)


RSS

Optimalizováno pro browsery Opera 4, 5, 6, 7, 8, 9 a novější a starší.
Počítá se i s prohlížením pomocí Netscape 4 a Mozilla 0.9.9 a jejich novějšími verzemi.
Případné připomínky k Betovu adresujte Olexanderovi StoKurevovi. Pouze pokud vás odmítne,
tak můžete napsat mě na adresu voitoi@volny.cz.

neplacená reklama:

Artrock & progrock: stránky věnované uměleckému a progresivnímu rocku

ProgRockRadio: Your Online Connection To Great Progressive Rock!

backup