přidat zprávu smazat zprávu news články vzkazy bulvár hospody kultura kecy
BETOV logo anketa foto rozhovory betovina odkazy
nočáky F1
 PZL  časopis OB  OBlud   Betův blok 
navigace - záložky. Odkazy na rubriky najdete též na dolním konci stránky.
 
  mazání zprávy
Přidat zprávu ... vyhledat:
 

Pokud chcete smazat uvedenou zprávu, tak nejdříve zadejte správné heslo.

8.4.2003
23:08:52
že nevíte co sem našel na svim compu? ha posledních 10 článků o hospodách, tak chlastejte, kalte a hlavně serte v těch správnejch putikách
<

29.03.2003
21:32:24
Skiwichu Kruh je klasika. Bohužel sem tam už dlouho nebyl. Nedaleko U Nováků to taky není špatné.
A ještě taková poznámka: Číšník někdy říkal mým spolužákům, ať hulí na ulici, protože babám vadí, že když otevřou vokno, tak cejtí tu marihuanu.

29.03.2003
08:14:00
SVĚDKOVÉ JEHOVOVI Vcerejsi vecer opet jasne potvrdil, ze hostinec U Kruhu je idealnim mistem pro pitky v centru. Navic se zde nachazi naprosto silena obsluha, ktera vymysli nejruznejsi veci. Trebas vecer v barve zelene. (Zelena, absinth, marihuana) Doufam, ze tedka nikoho neurazim, ale byl jsem cely zeleny (ze zeleny). Fuj!

14.03.2003
20:24:57
SVĚDKOVÉ JEHOVOVI No, Pakuo me navnadil, tak jeste pridam par (2) vinohradskych hospod1) Hostinec U Bohouse
2) Hostinec V Ruzovych sadech
3) Hostinec v Sokolovne

U Bohouse
Jedna se o naprosto klasickou hospodu pajzloviteho typu, to jest poradne zahulene prostredi, pocmrndane ubrusy, vrzave zidle, stare hraci automaty a hlavne zaplava typickych hospodskych dedku. Prostredi je tedy velice stylove, stejne jako pivo (typicky unifikovany Gambrinus tusim, ze za 16,-) Tato hospoda je naprosto vsedni a jedine, co ji dela zajimavou, je jeji poloha vedle znameho sportovniho centra v Riegraku, cimz se z ni stava vyborne misto pro zapiti vydatneho napr. plaveckeho treninku.

Ruzove sady
Tato hospoda je takovym skoro opakem Bohouse. Nachazi se primo na Jiraku, coz ji zajistuje celkem slusnou obsazenost. Co rici dale? Velmi pekny interier zarizeny v retro stylu 30. let. Velmi dobry (aspon me tam vzdycky chutnal) Staropramen za lidovych 16. I dalsi piva z typicke staropramenne nabidky (Lezak, Granat, Velvet) v uspokojujici kvalite a cene. Dale je zde velmi pohotova mlada obsluha, ktera krome piva nosi jidelni listky obsahujici klasicky hospodsky sortiment jidel a polevek. Porce jsou velmi chutne a vydatne a ceny navic vskutku lidove (okolo 70 za jidlo). CO dodat? Pokud se chcete poradne nazrat a pote i ozrat, tak neznam lepsi volbu.

Sokolovna
Jak uz nazev napovida, jde o zarizeni nachazejici se v objektu Vinohradske sokolovny v mistech byvaleho bufetu. Pripada mi, ze akorat nanosili stoly a nic jinyho. Nechodte tam.

14.03.2003
09:24:37
pakuo Inu občas se zadaří, ale neni to, co to bejvávalo... :-))
Nedávno jsem si ale přeci jen střihnul takový menší výlet po Vinohradech.

1. Restaurace v Korunní
2. Restaurace U Jirásků
3. Hrom do Police
4. Hospůdka v Chodské
5. Lužická restaurace
6. Restaurace U Pošty
7. Vinohradská restaurace

Žádný z podniků nezklamal, je to dobrý, úrodný kraj. Pokud mohu nějakou z těchto útulen doporučit, tak bych zřejmě sáhnul po přitahujících se kontrastech, totiž po takřka sousedících podnicích, Hospůdce v Chodské a Hromu do police.

Každý z těchto podniků má osobitý půvab, do hospůdky v Chodské bych se nebál vzít na pár piv svého strýce, který rád a pěkně vzpomíná na zašlé časy. Vylidněný, omšelý, malinký, tisíci upocenými šálami a levnou tabákovou směsí žmoulanou zažloutlými prsty tisíckrát provoněný lokál zcela jistě rád naslouchá historkám, které mu znějí povědomě, jak ze zaprášených knížek.

Hrom do police je naopak podnik, před kterým by se strýc na chvilku zastavil a přemýšlel, jestli jeho kabát není moc špinavý a jestli mu namyšlený floutek, příliš pyšný na svou práci v tomto zářivém podniku, vrazí do ruky jídelní lístek a sebevědomým hlasem odrecituje bláboly o specialitce šéfkuchaře. Strýc by ale jistě neváhal vejít, ty myšlenky by ho nejspíš naopak povzbudily. Uvnitř samotného "Hromu", suterénního podniku s neprůhlednými okýnky, by pak už možná nahlas přemýšlel, jak může být zajímavé vrazit někam bez kapky tušení, co se uvnitř může odehrávat. Možná by ho překvapilo, že i velmi všední hospodské rituály je dnes módní nabízet v zářivém balení, jehož základními signály jsou originální název podniku, propracované architektonické řešení interiéru, kterému vévodí robustní výčepní pult, a rozhodně také nějaká exotická značka piva. Pro hrom do police byl marketingovým manažerem navržen pivovar Polička, takže jsem měl možnost ochutnat po delší době znovu jejich jedenáctku. Stála mě patnáct korun. Cena byla tedy překvapivě nízká, jistě pod průměrem toho večera.

Ani do jednoho z těchto dvou podniků bych neváhal vejít některý večer znovu a třeba pobýt déle, než rozlítaný vlastivědný večer umožňoval. Jen bych se asi na chvilku zastavil na kraji Chodské ulice a váhal, do které hospody vejít. Tedy do které z nich vejít nejdřív. :-)


13.03.2003
20:46:00
SVĚDKOVÉ JEHOVOVI Nejak nam ty hospody odumiraji, vidte? To nekdo nechodite kalit?

27.02.2003
21:56:08
SVĚDKOVÉ JEHOVOVI Jo jo, uplne stejny Tipsport bar je taky na Arbesove namesti - rovnez nonstop a rovnez tam obsluhuji dve divciny. Navic se bar nachazi na spojnici skoly a jidelny, coz z nej dela idealni mistecko pro zapiti chutneho obeda. (A vyhozeni penez v sazkove kancelari)

27.02.2003
16:18:23
Myro TIPSPORTBAR - Dejvice (otevřeno teprve měsíc)
Lokalizace: 20 metrů od kulaťáku, směrem k potravinám Radek.
Otevřeno nonstop, na rozdíl od Kraba tam obsluhujou dvě kočičky a může se spát na Baru.
Vybavení: Bar, několik stolů, několik televizí (v každé jiný pořad), sázková sběrna, velice výhodné, odpoledne vsadíš a než jdeš domů, už víš , že tiket (ne)vyšel. Myslím, že tam je hrozně moc místností, vždycky se tam ztratím.
Akce: dokalení se při návratu domu, boj pleška proti plešce(minulý týden), policejní zátah (včera).
Pivo: Staráč 20Kč, nikdy jsem tam nezačínal, ale po sedmim chutná dobře
Jídlo: myslim, že tam maj zadarmo buráky, na každym stole leží pytlík, ale je to lepší jíst až cestou domů, jinak to chtěj zaplatit25.02.2003
20:45:22
SVĚDKOVÉ JEHOVOVI Lizatko (Error)

Tato legendarni, ba primo kultovni hospoda vsech pravovernych satanasu se nachazi primo vedle zeleznicnich mostu na Balabence v takovem tom baraku s obrovskym neonovym srdcem na fasade. Pro prijemne napiti ale nepolezeme hlavnim vchodem za Nadezdou Ivanovnou a dalsimi (nemame na to penizky), nybrz se primo od vstupnich vrat skoulime napravo primo do te osklive jamy plne odpadku. Na dne jamy se zorientujeme a zaklepeme na plesniva dvirka. Prijde nam otevrit vycepak (opet se tu nachazi mriz) a hnedka nam jedno natoci. Pak uz je jen na nas, kam se posadime, jestli k baru, nebo k nejakemu z mnoha stolu v celkem svou mistnostech. Klima je prijemne, sklepni, neni tu tak spinavo jako u hadru. Gambacek za 15 chutna skvele, akorat si pro nej musite chodit na bar a rovnou platit. Jidla se nedockate, zato vam k posezeni bude hrat vyborna muzika (z prazskych pajzlu jednoznacne nejlepsi vyber) a ze sten na vas koukat nadherne zrudicky, SS-lebky a podobna povinna vyzdoba vsech techto pajzlu. POZOR!!!! NEZAPOMENTE PROHLIDNOUT NASTENKU!!!!!!!!!!!!! STOJI TO ZA TO!!!!!!! Zachody jsou typicke (prectete si tu pasaz z hadru - je to to samy) a navic se vedle nich nachazi mistnost s fotbalkem. K veceru prichazi pejsek. Co dodat? Pro Lizatko plati totez, co pro hadry. Vyborna putyka, ale pritelkyni bych tam nevzal...

25.02.2003
15:07:55
KLádin akže je tu můj slibovaný článek o hospodě
název: U DVOU JEŽKŮ
poloha: přímo v centru asi 5 min od národní třídy, Konviktská ulice, naproti budově fakulty Dopravní
hospůdka je to malá, ale útulná, jako stvořená pro odreagování-se po náročném dni ve škole,
když vejdete dovnitř, sejdete po schůdcích dolů, napravo je bar a nalevo je první místnost se třemi stoli (5+5+8 míst), rovně je chodba k záchodkům (standartní kvalita) a k místnosti s fodbálkem a se šipkama, na coč je dimenzovaná i kapacita místmosti: jeden pětimísný stůl pro fodbálkáře a jeden dvoumístný stolek pro šipkaře,
když pudete hned za barem doprava, objevíte se v největší místnosti pro cca 25 člověků
obsluha: střídá se zde samozřejmě několik výčepních, nejčastěji tu byli dvě servírky a obě docela hezké a simpatické, pivo docela rychle točící
pivo: abych pravdu řek, tak z celkem pochopitelných důvodů sem tam už skoro měsíc nebyl, a pokud si dobře pamatuju, točej gambáče za 16,- což není tak moc, na to že to je v centru a neni to žádnej pajz,
jinak chuťově mu nelze nic vytknout, je dobré
jídlo: osobně sem měl jenom utopence (docela ušel), ale maj tu i hotovky a minutky a podle vizulního kontaktu bych je ohodnotil velice kladně a myslím že nejsou ani tak drahý (do kila byste se tu měli nažrat v pohodičce)

24.02.2003
20:44:02
BeT Nemohu jinak než začít jednou z nejpopulárnějších hospod U PERUNA:
Lokalizace: V centru Hradce Králové, každý ji povině vyhledá při Jarním poháru. Je to hned u řeky. Takovej pajzl a stojej před ním vždy polizei.
Akce: Vždy s Pypem, Vaskem, Majklem a Gazem s velmi vysokou kvalitou.
Vybavení: Kvalitní Hudba-box, pivo, šipky, pivo, automat, pivo, kontrolka, pivo a nakonec víno na nábřeží...
Ubytování: Zajišťuje Vask doma nebo Gaz. Ke Gazovi je to dál, ale je možnost si dojít na WC na policejní stanici.
Ráno: Pyp se vždy vzbudí se slovy, že mu za 20 min začíná škola a během 10 min už stojí na stopu...
Nic
Zpátky Heslo: