Bet:    Kolik je ti let?

toi0213:          To je jak vidím často kladená otázka. Je mi tolik, co jsem naběhal na PZL (Hlína). Ale doufám, že z toho vyrostu a někdy mi bude víc.

Bet:    A na kolik let se cítíš?

toi0213:          To je podle nálady a situace, ale právě teď tak na třináct. Když trénuju, tak se cítím na dospělého, co to chce někam dotáhnout, pokud zrovna nepokulhávám sto metrů za ostatníma.

Bet:    Proč zrovna registrační číslo toi0213?

toi0213:          To je jednoduchý – bedna – na tý chci stát při nějakých větších závodech.

Bet:          Vysvětli znova pro méně chápavější?

toi0213:          No, je tomu tak, že na bedně z leva nejdřív stojí druhej (2), potom první (1) a nakonec třetí (3).

Bet:    A vysvětli prosím ještě naposledy pro Skyvouše?

toi0213:          Skyvo, když dobře zaběhneš závod, a pořadatelé maj i na to, aby tě něčím ocenili, většinou tě pozvou na takovej stupínek ze dřeva (občas ze železa) a když tam tak stojíš, tak ti všichni tleskaj (kdoví proč). Na tý „bedně“ stojej vždycky první, druhej a třetí v pořadí podle výsledků závodu. A jakým způsobem tam stojej, to máš napsaný nahoře. Dyštak se mě zeptej na tréningu, já ti to vysvětlím.

Bet:    Jak tě baví ta drsně zavazující činnost, práce se stránkami toitoi teamu?

toi0213:          Je to velice drsně zavazující činnost, protože si přece jenom nesmím na tu stránku dovolit napsat něco přes píču nevhodného, což mi ale vole docela jde vole. Tahle činnost mě baví, protože mám pocit, že dělám něco hodně užitečného pro ToiToi team a taky se na tom docela vyhraju, aby to vypadalo co nejefektivnějc.

Bet:    Co miluješ na rozhovorech?

toi0213:          Přímo je nesnáším, protože nikdy nevím na co se mě ten dotěrnej reportér zeptá. Někdy jsou i tak voprsklý, že se mě ptaj na můj obdiv k Haniččině stálý veselosti.

Bet:    Co jsi obdivoval na Haničce?

toi0213:          ???!!! Její neustálou veselost :-), ale co jí znám, tak to občas jen dělá a přitom je smutná :-( a její neustálou obětavost i když vím že toho taky má občas pokrk.

Bet:    Tvůj konkrétní názor na Staňkovou?

toi0213:          Každopádně umí hodně vulgárních výrazů a umí je použít, dokonce i kontinuálně – asi 10 minut.

Bet:    Proč běháš Orienťák?

toi0213:          Do rodiny to zavedl bratr, ale nevím jak se k tomu dostal on. Běhám, protože je to zábavnej sport a hlavně miluju běhání v lese.

Bet:    Co obdivuješ na děvčatech?

toi0213:          Podle toho na kterých, ale hlavně to, že mají jiný hlas než chlapci. Na tom já úplně ULÍTÁVÁM!…hm, to se sem asi moc nehodí…celkově jsem nad tím ještě nepřemýšlel a asi to bude má filozofická otázka pro příští sezónu.

Bet:    Co obdivuješ na chlapcích?

toi0213:          Taky jsem na tom moc nepřemýšlel. Snad to nebude trvat déle než měsíc, než na to příjdu.

Bet:    A do třetice co obdivuješ na Betovy?

toi0213:          Nad tím jsem se teda ještě ani nezamyslel, ale hlavně to že je tak chytrý, inteligentní, silný, rychlý, intelig….no prostě můj idol.

Bet:          Vyrazil bys se mnou do sprchu?

toi0213:          Podle toho co bys tam měl v úmyslu dělat, ale určitě ne za tím stejným úmyslem jako Vory a…to radši nebudu říkat.

Bet:    Co bys sis vzal za tři věci na pustý ostrov?

toi0213:          To je podle toho, jestli by to bylo v teplu nebo v polárních oblastech. Do tepla bych si vzal kolo, plavky a loď, a do zimy běžky, hrnečku vař a letadlo abych se dostal domů a natrénovanej to mohl natřít Palasovi, Rajnoškovi atd…

Bet:    O kterém toitoi unikátu si myslíš, že je pro tebe charakteristický?

toi0213:          Tuto otázku jsem vůbec nepochopil, ale strašně rád bych na ní odpověděl, takže mi ještě napiš a já odpovím.

Bet:    Kolik vás je v rodině?

toi0213:          22:3+18x5-31-6 … jo, už jsem si vzpoměl – osm, ale bydlí s námi ještě děda. Ale ty jsi asi chtěl vědět, že mám pět bratrů.

Bet:    A jak se to povedlo?

toi0213:          Mminka toužila po Helence, ale štěstí že se to nevydařilo. Mít mladší malou sestru, to by byla strašná pruda.

Bet:          Toužíš po ségře?

toi0213:          Strašně moc, já bych úplně nejradši ségru, ale ne v tomhle životě, natož Helenku. Koukni se na Radka a Michalu, a jak o ní Radek mluvil v posledním rozhovoru.

Bet:    Jak tvrdě točíš tenhle rok?

toi0213:          To je velice intimní otázka, protože jakmile by se mí soupeři dozvěděli, že běhám 95 týdně, tak by hned přitvrdili.

Bet:    Co takhle zavédst licenci toité=T. Jen pro nejlepší toitoie?

toi0213:          To bychom klidně mohli zavést, ale museli by to uznat na ČSOB a IOF. Byli by to vždy jen dva nejlepší a podmínkou by bylo, že by se museli účastnit WTC – World ToiToi Championchip.

Bet:    Proč jedeš o prázdninách do Ameriky?

toi0213:          Vydělat hodně penět mapováním a pomoct vyřešit spojeným státům otázku nezaměstnanosti zvýšením počtu záchranářů hledajících závodníky na co budou běhat na mý mapě.

Bet:    Budeš absolvovat Usámův letecký kurz?

toi0213:          Ten já čas od času absolvuju přímo na mým počítači, akorát když nabourám do dvojiček, tak nespadnou, a to mě strašně štve. Není to dostatečně realistický.

Bet:    Těšíš se až spatříš bývalá dvojčata na vlastní oči?

toi0213:          Já už jsem jednou stál nahoře, ale řekl bych, že už tam nebude takový výhled z toho cca 110týho patra. Ale vynahradím si to v jiném městě, na něčem jiném.

Bet:    Kolik spořádáš hamburgerů za tvůj pobyt?

toi0213:          16 na šestnáctou, ale jelikož už mě šestnácto-mánie nebaví, tak předpokládám že alespoň sto, abych měl zásobu do příštího pobytu.

Bet:    Hrál jsi v RUR?

toi0213:          Hrál jsem druhého pilota, ale hra se nám moc nepovedla. Ještě aby jo. Asi to bylo tím, že herci při hře moc chlastali a diváci byli na suchu.

Bet:    Co dostaneš k Ježíšku?

toi0213:          Strašně bych chtěl ToiToi ponožky, ale asi to nevyjde. Snad bych mohl dostat kytaru (jenž si poté zaplatím), abych mohl zvyšovat mé hudební vzdělání a praxi.

Bet:    Napiš vzorový dopis Ježíškovi?

toi0213:          Milý Ježíšku, asi se divíš, že ti píšu až dnes, šestadvacátého prosin……..Sorry, já si spletl text. Milý Ježíšku, tento rok jsem byl velice hodný a dával jsem pozor ve škole. Akorát to běhání se může trochu zlepšit, ovšem podle mne to byl vzorový rok. Ale abych se zachoval jako vzorový chlapec, tak si nebudu přát nic. Tak se měj, a za rok ti zase napíšu, tvoje Koťátko.

Bet:    Jaký dárek věnuješ toitoi teamu na vánoce?

toi0213:          Teď už je na devadesát procent jisté, že ToiToi klubu věnuji dresy. Lepší dárek snad už nemůže být a proto mi musí být všichni strašně vděční, že se mi ozval pan KS z ToiToi, že si (zkráceně) máme objednat dresy.

Bet:    Za kolik by jsi prodat tvojí toitoi web doménu?

toi0213:          Ani za tisíc, ani za deset tisíc, ani za sto tisíc, ani za milión, ani za pět miliónů…no ale teď by se mi ty peníze hodily…no řekněme..za dvě stovky.

Bet:    Jakej máš průměr piv na den od začátku listopadu?

toi0213:          Od té doby co jsem to počítal se to změnilo, ale myslím že asi 0,8 na den. Někomu se to může zdáti málo, ale já bych řekl, že to je zbytečně moc.

Bet:    Za co se stydíš?

toi0213:          Určitě ne za to, že mám průměr 0,8, ale spíše (když to tak celkově vezmu) za nic. No možná trochu za známky ve škole, ale pořád mám lepší než Skyva, takže se zato nemusím stydět nějak extra moc.

Bet:    A jak to pokračuje toitoi managerem?

toi0213:          Pokouším se tuto funkci plnit, ale není to samozřejmě lehké. Například v pátek (21.12) budu muset jet do Slaného vyjednávat.

Bet:    Co máš ve škole za známky?

toi0213:          Lepší než Skyva a Skyva zatím (podle toho co mi zděluje na tréninku) nepropadá.

Bet:          Stydíš se za ně?

toi0213:          Někteří ti – jak si říkají reportéři, či co – jsou fakt divný a nestačí jim jednou odpovědět na otázku.

Bet:    Popiš toi0666 a co si o něm myslíš?

toi0213:          Toi0666 je stejné výšky jako já, má černé vlasy a “ďábelské oči”. Je to docela pijan a též docela (jestli to tak můžu říct) děvkař, ale teď už stárne, a společně se stářím se i mírní. Myslím si, že se s ním dobře chlastá a hlavně se mi líbí, jak dokáže malý závod rozebrat na pět stránek. Nebude zřejmě těžké uhádnout kdo to je.

Bet:    A ještě tvé toitoi cíle do této sezóny?

toi0213:          Rád bych překonal Skyvův rekord vytrvalosti na ToiToice (žejo Staňko! – tohle pochopí jen Staňko a Míša), ale hlavně bych chtěl příští rok vyhrát mistrovství světa v chlapech. To nebude moc problém.

Bet:          Nakonec tvůj názor na Betov independence virtual city?

toi0213:          Myslím že ten reportér je fakt divnej a hlavně dělá strašně moc pravopisných chyb v otázkách. Koukněte se na takovýho Beta, jak on umí napsat reportáže – oproti němu je tenhle nula.

Bet:    Díky

Ja, ja. Danke. (Ich sprechen Deutsch)

Malý Kotě.