přidat zprávu smazat zprávu news články vzkazy bulvár hospody kultura kecy
BETOV logo anketa foto rozhovory betovina odkazy
nočáky F1
 PZL  časopis OB  OBlud   Betův blok 
navigace - záložky. Odkazy na rubriky najdete též na dolním konci stránky.
 
  BETOV: hospody
Přidat zprávu ... vyhledat:
 
Pokud chcete přidat zprávu a nejste robot co jen sází spamy, nechte někde ve zprávě text včetně hranatých závorek.
24.5.2004
19:58:31
Hotel Alfa
Tento podnik se nachází v oprýskané plesnivé barabizně kdesi v Chrudimi. Po příchodu se nenechte zmást docela příjemným vzhledem ani pobíhající číšnicí, stěny se vám za chvíli okoukají a číšnice si stejně chodí pokecat s kámošema k vedlejšímu stolu. (a přitom vás po očku pozoruje, jestli už umíráte žizní). Když se vám náhodou povede objednat si alespoň pivo, pořádně si ho užijte. Ač není chuťově nic extra, je to to nejlepší, co vás v této hospě může potkat. Nebuďte tak hloupí jako my a nedávejte si polívku, nedejbože něco dalšího. Česnekovou polévkou tam nazývají vývar z plesnivého česneku a zbytků polévek z celého týdne. Aby ten hnus nebyl tak nápadný, sypou tam do něj dochucovadla po tunách a navrch přidají ještě souvislou vrstvu majoránkového žabince. Fuj. Ale to není nejhorší. Pokud si dáte nějaké jídlo (například kuře Hawaii) a pustíte se do rozboru, zjistíte, že se jedná o zbytky masa zametené v blízkém masokombinátu z podlahy doplněné o plesnivé kousky opečených brambor, které ovšem někdo řádně vymáchal ve vyjetém oleji. Aby to nebylo tak nápadné, posypou to směskou cibule, pórku, neidentifikovatelných hub a antikvariátního ananasu. Celek je pak zalit klasickou UHO, která zvláště ananasu dodává velmi pikantní příchuť. Pro dotvoření uměleckého dojmu je talíř přizdoben zelím a hráškem nejspíše ještě z předválečných zásob. Tolik k popisu pokrmu a nyní něco k jeho konzumaci:
Polévka se celkem dá jíst, ovšem za předpokladu, že máte hrdlo z titanu a protikyselinovou úpravu žaludku. Dryják jako je tento by se měl používat například k desinfekci záchodků a ne jako pokrm v restauračnmím zařízení. Pokud přeci jen ovládnete pocit rozežíraného hrtanu a kýbl sraček dojíte, odměnou vám bude charajteristický a dlouhotrvající zápach z úst.
Konzumace druhého chodu vyžaduje ještě více odvahy, zde se totiž k nevalné chuti přidává ještě velmi navalný vzthled. Pokud vám česnečka nevypálila všechny chuťové buňky, budete možná schopni celý pokrm spořádat. Já jsem takové štěstí neměl a jal se z talíře postupně vysbírat pouze jedlé kusy pokrmu. Po skončení této operace se na talíři objevila pravá a nefalšovaná PIZZA. Má ještě někdo hlad?
Nic
Starších 20 hospod
Starších 100 hospod
Zobrazeno 1 hospod
(4052 - 4052 z 15666)
20 novějších hospod
100 novějších hospod
Přidat zprávu
Smazat zprávu

Další typy zpráv (rubriky) najdete kliknutím na některý odkaz na následujícím řádku nebo v menu úplně nahoře.
V news jsou vidět všechny typy zpráv kromě keců, čili vzkazy, bulvár, hospody, kultura, články.
Pokud si chcete přečíst nějaké zajímavé články, tak vám doporučujeme rubriku články :-)


RSS

Optimalizováno pro browsery Opera 4, 5, 6, 7, 8, 9 a novější a starší.
Počítá se i s prohlížením pomocí Netscape 4 a Mozilla 0.9.9 a jejich novějšími verzemi.
Případné připomínky k Betovu adresujte Olexanderovi StoKurevovi. Pouze pokud vás odmítne,
tak můžete napsat mě na adresu voitoi@volny.cz.

neplacená reklama:

Artrock & progrock: stránky věnované uměleckému a progresivnímu rocku

ProgRockRadio: Your Online Connection To Great Progressive Rock!

backup