přidat zprávu smazat zprávu news články vzkazy bulvár hospody kultura kecy
BETOV logo anketa foto rozhovory betovina odkazy
nočáky F1
 PZL  časopis OB  OBlud   Betův blok 
navigace - záložky. Odkazy na rubriky najdete též na dolním konci stránky.
 
  mazání zprávy
Přidat zprávu ... vyhledat:
 

Pokud chcete smazat uvedenou zprávu, tak nejdříve zadejte správné heslo.

24.5.2004
19:58:31
Hotel Alfa
Tento podnik se nachází v oprýskané plesnivé barabizně kdesi v Chrudimi. Po příchodu se nenechte zmást docela příjemným vzhledem ani pobíhající číšnicí, stěny se vám za chvíli okoukají a číšnice si stejně chodí pokecat s kámošema k vedlejšímu stolu. (a přitom vás po očku pozoruje, jestli už umíráte žizní). Když se vám náhodou povede objednat si alespoň pivo, pořádně si ho užijte. Ač není chuťově nic extra, je to to nejlepší, co vás v této hospě může potkat. Nebuďte tak hloupí jako my a nedávejte si polívku, nedejbože něco dalšího. Česnekovou polévkou tam nazývají vývar z plesnivého česneku a zbytků polévek z celého týdne. Aby ten hnus nebyl tak nápadný, sypou tam do něj dochucovadla po tunách a navrch přidají ještě souvislou vrstvu majoránkového žabince. Fuj. Ale to není nejhorší. Pokud si dáte nějaké jídlo (například kuře Hawaii) a pustíte se do rozboru, zjistíte, že se jedná o zbytky masa zametené v blízkém masokombinátu z podlahy doplněné o plesnivé kousky opečených brambor, které ovšem někdo řádně vymáchal ve vyjetém oleji. Aby to nebylo tak nápadné, posypou to směskou cibule, pórku, neidentifikovatelných hub a antikvariátního ananasu. Celek je pak zalit klasickou UHO, která zvláště ananasu dodává velmi pikantní příchuť. Pro dotvoření uměleckého dojmu je talíř přizdoben zelím a hráškem nejspíše ještě z předválečných zásob. Tolik k popisu pokrmu a nyní něco k jeho konzumaci:
Polévka se celkem dá jíst, ovšem za předpokladu, že máte hrdlo z titanu a protikyselinovou úpravu žaludku. Dryják jako je tento by se měl používat například k desinfekci záchodků a ne jako pokrm v restauračnmím zařízení. Pokud přeci jen ovládnete pocit rozežíraného hrtanu a kýbl sraček dojíte, odměnou vám bude charajteristický a dlouhotrvající zápach z úst.
Konzumace druhého chodu vyžaduje ještě více odvahy, zde se totiž k nevalné chuti přidává ještě velmi navalný vzthled. Pokud vám česnečka nevypálila všechny chuťové buňky, budete možná schopni celý pokrm spořádat. Já jsem takové štěstí neměl a jal se z talíře postupně vysbírat pouze jedlé kusy pokrmu. Po skončení této operace se na talíři objevila pravá a nefalšovaná PIZZA. Má ještě někdo hlad?
Nic
Zpátky Heslo: